Αθλητικός Όμιλος Παραδείσου Αμαρουσίου
  Κεντρική Σελίδα .::. Ο Όμιλος .::. Μέλη .::. Τα Νέα Μας .::. Επικοινωνία .::. Χορηγοί
Ομαδικά Αθλήματα
Ποδόσφαιρο
Χάντμπολ
Ατομικά Αθλήματα
Aikido
'Aρση Βαρών
Ξιφασκία
Παγκράτιο
Πάλη
Πινκγ-Πονγκ
Ποδηλασία
Σκάκι
Σκοποβολή
Τέννις
Τζούντο
Τοξοβολία
 

Τα Νέα Μας

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ 2010 ΕΠΙΣΗΜΩΝ
Ημερομηνία δημοσίευσης : 5/3/2010 7:03:00 μμ - Συγγραφέας / Πηγή : ΑΟΠΑ

(ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΣΤΟΝ ΙΔΡΥΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ)

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΦΙΛΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (κος Σγουρός - κος Προσαλίκας - κος Δημητρόπουλος)

Κα ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 

ΟΜΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ κο ΜΕΝΔΡΙΝΟ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1) ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
2) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΕΥΚΗΣ)
3) ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ Δ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)
4) ΧΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΑΤΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ)
5) ΜΠΕΣΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ (ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ)

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ 2010   ΑΟΠΑ

ΤΜΗΜΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑΣ (4 ΚΥΠΕΛΛΑ)

1) ΒΕΡΜΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (2ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2009)
2) ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2009)
3) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2009)
4) ΠΑΪΔΑ ΕΛΕΝΗ   (2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2009)


ΤΜΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΩΛ (1 ΚΥΠΕΛΛΟ + 18 ΜΕΤΑΛΛΙΑ)

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ  (1 ΚΥΠΕΛΛΟ)

ΠΕΠΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΥΦΕΚΙΟ)

ΤΜΗΜΑ ΣΚΑΚΙ (ΚΥΠΕΛΛΟ +  7 ΜΕΤΑΛΛΙΑ)

ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ 2η  ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ

1) ΚΟΡΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2) ΖΟΥΛΗΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ
3) ΣΚΑΔΑΡΕΣΗ ΑΝΤΟΝΕΛΛΑ                   
4) ΓΟΝΕΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
5) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6) ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
7) ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ (4 ΜΕΤΑΛΛΙΑ)

1) ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (1Η ΘΕΣΗ ΑΓΩΝΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΜΤΒ  Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)
2) ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (3Η ΘΕΣΗ ΚΑΤ. ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΤΤΙΚΗΣ)
3) ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  (7Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΓΩΝΑ ΑΝΤΟΧΗΣ)
4) ΧΡΟΝΗΣ ΘΑΝΟΣ (3Η ΘΕΣΗ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ  ΜΤΒ ΣΥΓΓΡΟΥ & ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ)

ΤΜΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΖΟΥΝΤΟ (για την ενεργή συνεισφορά τους στην επαναλειτουργία του τμήματος)

) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ